Shindo venitused

sirutamine
Kategooria
Shindo
Kuupäev
Esmaspäev, 06 Märts 2023 18:30 - 20:00
Asukoht
Türi joogakeskus - 6, Paide, Türi linn, Türi vald, Järva maakond, 72211
Telefon
E-post
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Tunnis õpid oma kehaga ja iseendaga paremat kontakti saama, enesemassaaži tehnikaid kasutama, saad osa juhendaja puudutusest ja koged sügavat lõõgastust.

Shindo eesmärgiks on vabastada keha ja meel sinna kuhjunud füüsilistest ning emotsionaalsetest pingetest ning saavutada keha ja meele tasakaal. Meetod aitab tasakaalustada energiakanalites voolavat elujõudu, et olla terve, vitaalne ja loov. Füüsilisel pinnal aitavad venitusharjutused hästi tugiliikumisaparaadi vaevuste: lihaspinged, selja, õlavöötme, kaela vaevused nagu jäikus, valu ja piiratud liikuvus jm liigeseprobleemide puhul. Meetodil pole ühtegi vastunäidustust.

Treeningul mõjutatakse 12 peamist inimkeha läbivat energiameridiaani, puhastades energiakanalid sinna kuhjunud blokeeringutest, vabastades keha füüsilistest- ning emotsionaalsetest pingetest ja hoides need avatuna. Selleks, et pinge vabaneks kiiremini, toetab treener venitajaid kerge massaažiga. Väga oluline osa on venituste sooritamisel õigel hingamisel.

Treening tugevdab immuunsüsteemi, parandab organite tööd ja viib organismi loomulikku korda.

Lihtsad ja tõhusad venitusharjutused sobivad igas vanuses ja erinevas füüsilises vormis inimestele.

Kord kuus teeme ka Sonkyo venitusi. Sonkyo-venitused mõjutavad tõhusalt lisaks liigestele ja lihastele ka 12 siseorganite tööd mõjutavat enerigameridiaani, tasakaalustavad närvisüstemi ja aitavad kaasa puusapiirkonda talletunud emotsioonide vabastamisele.

Tunnist osavõtt 6 eurot, kui osta 8 x kaart siis 40 eurot kaart (5 euri tund).

Juhendaja Shindo instruktor Katrin Eensalu

 
 

Kõik kuupäevad

  • Alates Neljapäev, 01 September 2022 18:30 kuni Reede, 31 Märts 2023 20:00
    Esmaspäev