Hiina meditsiin (Krista Assi)

Hiina meditsiin on 6 tuhat aastat vana ja juba Kollane Imperaator, koos oma õukonnaarstiga, töötas välja kanalite ja resonaatorite kasutamise viisi inimese ravimiseks. Siis oli see kasutusel ainult priviligeeritud klassile ja salajane. Nüüd on sellest saanud ülemaailmne ravimise viis, mis põhineb viiel muutuval riigil: vesi, puu,tuli,maa ja metall. Jälgitakse yinni ja yangi tasakaalu, kui tule ja vee telg on tasakaalus, on ka inimene tasakaalus. Nii füüsilise kui vaimse tasakaalu saavutamiseks tuleb iga päev hingata õigesti ja mõjutada TING punkte. Hiina meditsiin vaatab inimest tervikuna. Näiteks: kui südames on valud ei pea see olema südamest kui organist tingitud, vaid maksa kuumus võib olla tõusnud ja tuleb tegeleda maksa hajutamisega. Kui inimesel on kõrge vererõhk, siis ei ole see kunagi omaette haigus, vaid millegi tagajärg ja on vaja jõuda põhjuseni, millest see on tingitud, kui kaob põhjus, langeb ka vererõhk jne.                    Hiina meditsiinis tuleb koos patsiendiga arutada lahti ta elulugu ja leida sealt haiguse põhjus ning siis vastavalt sellele ravida.                                                                            

Olen ise õppinud 9.a.hiina meditsiini ja õppimine ning enda täiendamine jätkub, see on ravitsejale eluaegne õpe.                                                                                             Koostöös patsiendiga on hiina meditsiin andnud erinevate haiguste ravimisel väga häid tulemusi, paranemine on olnud 90-95% . Paljud tavameditsiini arstid juba soovitavad ja saadavad oma patsiente hiina meditsiini ravile.

Hiina meditsiinis kasutatakse  ravimisel: nõelu, moksat, resonaatorite massaaži ja energeetilist massaaži, tühjust, Qi Gongi.

Vastuvõtule registreerimine tel. +372 5113 817

Krista Assi