Tervendamine (Kalev Veskimäe)

Me võime oma elamise kogemust jagada kolme tasandiliseks. Ühes otsas on ennast ära kaotanud, automaatselt elav inimloom. Teises otsas kõige eksisteerivaga üksolev kosmiline olend. Ja sinna vahele jääb inimolend, kes kogeb duaalses maailmas aja ja ruumi ning teiste kaaslaste vastasmõjusid.

Automaatne elurežiim ehk masinlik elamine toob inimesele teadlikke ärkamisi läbi valu, kannatuste, ebamugavuste. Nende kogemine läbi kujunenud uskumuste loob ohvriseisundeid ning suurt igatsust kerguse, vabaduse, õnne ja armastuse järele. Vabadus, õnn, rõõm, kergus, armastus, harmoonia, tasakaal jms on tegelikkuses ehk tõetasandilt vaadeldes meie loomuliku oleku seisundid. Iga kord kui sa otsid kõiki neid oma ellu, siis on sinu alateadlikuks mõtteks vabaneda sellest, mida sa oma elus tegelikult koged. Sa eitad seda hetke, seda tõde, mis sinus tegelikult toimub. Sa kaotad oma olemise ja sinust saab elu hädade ohver. Samal ajal sa otsid välist lahendust ning kergust oma ohvriseisundile. Nii me loome oma ellu surnud ringi, millest vähesed suudavad omal jõul välja astuda.

Pakun sulle seansse mille sisuks on vaikus. Seisund, mis annab võimaluse näha oma automaatse elamisrežiimi otstarbekust või mitteotstarbekust. Näha valikuid oma elus ja julgeda teha otsuseid elu muutmiseks. Seansid kestavad 30-45 minutit, millele eelneb tunnetuslik vestlus-jagamine. See aitab lahti mõtestada sellesse elufaasi jõudmise põhjused. Kohtumiste tasakaalupanus on kokkuleppeline, vastavalt sinu võimalustele ja ei pea alati olema rahaline.

Kontakt: helista 53 33 00 99 või kirjuta kalev@veskimae.com