Hüpnoteraapia (Sirgi Tammik)

Oled teretulnud minu seansile, kui soovid muuta oma elu ja oled valmis edasi arenema. Arutame, kuidas leida vastuseid sinu küsimustele sinu enda seest.

Kuidas leida sisemine rahulolu?

Mida peale hakata oma negatiivsete emotsioonidega, kuidas neid tasakaalustada?

Kuidas saab lihtsalt ise terveneda, taas terve olla?

Kuidas muuta vanu harjumusi?

Kuidas muuta oma mustreid, mis on meid saatnud põlvest põlve?

Tean, kuidas tsüklist väljujat toetada ja uude ellu juhatada.
Täna tullakse minu juurde selleks, et pihtida perevägivallast ja napsunaiselikust hädaorust, elu mõttetusest ja ohvriks olemisest. Oma kogemusest ma mõistan neid inimesi ja saan juhatada teistsuguse elu juurde.

Vastavalt vajadusele kasutan erinevaid tehnikaid, mida olen omandanud erinevatel kursustel. Olen lõpetanud Intuitiivteaduste kooli. Praegu täiendan end Transpersonaalse Psühholoogia ja Hüpnoteraapia Erakoolis TEADLIK MINA.

Soovid olla terve, rahulolev, elurõõmus, täis energiat? Usun sinusse, meie kõigi sees on see vägi olemas. Kui sul on küsimus, kuidas edasi, võta minuga ühendust ja leiame lahendused.


Endast:

Suur huvi esoteerika vastu tekkis juba teismeliseeas. Nägin unenägusid üks-ühele ette, minu soovitud soovid täitusid täpselt nii, nagu tellisin. See oli veidi hirmutav, mis edasi?

Kui õppisin enda tarbeks Taro kaarte laduma, kaotasin korraks usu, sest ei uskunud, mida kaardid rääkisid. Panin kaardid kõrvale, aga reaalselt läks kõik nii, nagu kaart näitas. Tänaseks olen aru saanud, et kaart näitabki, mis on meie infoväljas olemas, kuid kui vastus ei meeldi, on võimalik see ära muuta. Ma loon oma reaalsuse ise.

1990. aastast hakkasin käima loengutel, seminaridel, koolitustel, lugesin läbi palju eneseabi raamatuid, aga oma elu väga hästi juhtida ei osanud. Allakäigust oli puudu täpselt nii palju, et oleksin kaotanud kõik, mis ma selleks hetkeks saavutanud olin. Aga minu hingel oli siiski plaan B, panin kahe jalaga pidurit, et päris põhja mitte jõuda. Taas tõustes sain aru, et teoorias olen tugev, kuid ainult sellest pole kasu.

2009. a. alates praktiseerin erinevaid tehnikaid enda elus ja tänaseks olen rahulikul rajal. Töötasin kaubandusvaldkonnas klienditeenindajana. Nautisin seda täiega, sest mul oli võimalus suhelda erinevate inimestega ja inimesed mulle meeldivad, nad on huvitavad.

2014. a. sügisesel pööripäeval asutasin Esoteerika keskuse Raplas. Ma muutsin enda hobi tööks. Olen korraldanud keskuses ligi 700 üritust, kutsunud erinevaid õpetajaid ja rahvast. Ma jätkan seda vahendamist ka edaspidi ja tänaseks on võimalik minu juurde individuaalvastuvõtule tulla.

Minu kirg pühendub loomisele. Unistan, otsustan, tegutsen!!!


Valgust ja armastust,
Sirgi